Пн-Пт: 08:00 - 17:00
МЕНЮ
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
Записатися на прийом
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380 (67) 730-62-74
Отопластика

Отопластика пластика вушних раковин

Корекція форми та розміру вух, задля бажаного естетичного ефекту

до 2-х годин
3 тижні
Анестезія
Стільки часу займає процедура
Займає період реабілітації
Під час операції загальний наркоз
Отопластика пластика вушних раковин

Отопластика у клініці Товмед

Переваги

Без видимих шрамів

Швидка реабілітація

Індивідуальний підхід

Отопластика, також відома як пластика вух - це хірургічна процедура, яка спрямована на корекцію форми, розміру або положення вух. Часто вона використовується для виправлення вроджених або придбаних дефектів вух, таких як великі або виступаючі вуха. В нашому медичному центрі індивідуальний підхід до кожного пацієнта, щоб досягти бажаного ефекту.

Показання до отопластики

Отопластика - це комплексний термін, який охоплює різні методи та техніки для виправлення проблем вух. Існує кілька видів отопластики, які можуть бути використані в залежності від конкретних потреб пацієнта.
Отопластика є ефективним рішенням для пацієнтів з різними проблемами, пов'язаними з формою, розміром або положенням вух.

Які види отопластики роблять у нас в клініці

Якщо вуха великі або виступають, це може призводити до незручностей або комплексів. Отопластика дозволяє змінити форму і положення вуха, надаючи їм більш гармонійний вигляд і відповідність обличчю;
Деякі пацієнти народжуються з вродженими дефектами вух, такими як відсутність певних структур, неправильна форма або асиметрія. Отопластика може бути використана для виправлення цих аномалій і відновлення нормальної структури вух;
Ушкодження вуха внаслідок травми;
Деякі пацієнти можуть почуватися несамовпевнено або страждати від низької самооцінки через вигляд своїх вух. Отопластика може допомогти покращити їх самопочуття, відновити впевненість у собі та покращити якість життя.
Показання
Види операції
Ця процедура має показання в різних ситуаціях, включаючи:

Реабілітація після отопластики

Період реабілітації триває до 3-х тижнів. На 8 день знімаються шви. Пацієнт в день операції може їхати додому. У вартість операції включено передопераційне обстеження, медикаментозна терапія, харчування.
Що не можна робити:
Реабілітація

Часті питання про отопластику

FAQ
Розтягувати, травмувати вуха;
Мочити місце операції;
Відвідувати сауну, басейн, спортивний зал протягом 2-х тижнів.

Фото до та після операції отопластика

Тут ви зможете ознайомитись з реальними прикладами втручання та переконатись у високій ефективності процедури отопластика.

Лікар, який виконує процедуру:

Товмасян Віген Володимирович - заслужений лікар України та головний лікар медичного центру "TOVMED". Він має вищу категорію по спеціальностях: "травматологія та ортопедія", а також "організація та управління охороною здоров'я", що дозволяє йому забезпечувати високу якість медичних послуг у своїй клініці.

Крім того, Віген Товмасян є професором кафедри прикладної медицини вищого навчального закладу "КРОК", кандидатом медичних наук і має значний досвід у галузі пластичної хірургії, травматологічної мікрохірургії та хірургії кисті та стопи, хірургічного лікування хронічної болі хребта та великих суглобів, дітей та дорослих з діагнозом ДЦП. Його багаторічний досвід та вміння забезпечують ефективні та безпечні процедури для пацієнтів.

Товмасян Віген Володимирович

Товмасян Віген Володимирович
Досвід роботи - 30 років