Пн-Пт: 08:00 - 17:00
МЕНЮ
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
Записатися на прийом
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380 (67) 730-62-74
Лікування болю

Лікування хронічного болю

Відновлення якості життя: Сучасні методи лікування хронічного болю в Вінниці

Про хронічний біль

Хронічний біль

Болі у попереку, що іррадіюють у нижні кінцівки;
Болі у грудному відділі хребта іррадіюючу ділянку серця;
Болі у шийному відділі хребта з онімінням пільців рук;
Головні болі (мігрень);
Порушення кординації та зору;
Лігаментит (клацаючий палець);
Епікондиліт внутрішнього чи зовнішнього надвиростків;
Синдром карпального каналу;
Плечолопатковий періартрит;
Болі у кульшовому, колінному, гомілковостопному суглобах.
Хронічний біль у різних ділянках тіла може бути надзвичайно виснажливим і обмежувати як фізичну, так і психологічну діяльність людини. Цей тип болю може виникати внаслідок різноманітних причин і впливати на різні частини тіла, включаючи спину, шию, голову, кінцівки та суглоби.

Чому виникає біль

Наша методика полягає в усуненні контрактур у товщі мʼязів, які оточують нервові стовбури, адже якщо не буде подразнення нервів - не буде болю. Дана процедура є мініінвазивною, проводиться під місцевою анестезією, а результат пацієнти відчувають одразу після процедури.
Однією з поширених причин хронічного болю є хронічні захворювання, такі як артрит, фіброміалгія або мігрень. Інші причини можуть включати травми, запалення, неправильну поставу, надмірне навантаження на м'язи або суглоби, а також психологічні чинники, такі як стрес і депресія.

Також однією з причин виникнення болю є утворення контрактур у різних ділянках тіла. Наприклад, біль у поперековій ділянці, що іррадіює по ходу нижньої кінцівки не завжди повʼязаний з, популярними сьогодні, міжхребцевими килами. Деякі структури мʼязової тканини у нашому організмі мають властивість перетворюватись у сполучну тканину, тобто контрактури, які стискують нервову тканину, внаслідок чого зʼявляється хронічний біль. Як результат, пацієнти отримують велику кількість знеболюючих препаратів, звертаються з приводу міжхребцевих кил, після видалення яких не завжди отримують бажаний результат.
Причини

Результати та лікування

Методика

Завдяки цьому методу ми лікуємо:
Звертайтесь до медичного центру “Товмед”, наші спеціалісти допоможуть вам повернутись до комфортного життя.

Лікар, який виконує процедуру:

Товмасян Віген Володимирович - заслужений лікар України та головний лікар медичного центру "TOVMED". Він має вищу категорію по спеціальностях: "травматологія та ортопедія", а також "організація та управління охороною здоров'я", що дозволяє йому забезпечувати високу якість медичних послуг у своїй клініці.

Крім того, Віген Товмасян є професором кафедри прикладної медицини вищого навчального закладу "КРОК", кандидатом медичних наук і має значний досвід у галузі пластичної хірургії, травматологічної мікрохірургії та хірургії кисті та стопи, хірургічного лікування хронічної болі хребта та великих суглобів, дітей та дорослих з діагнозом ДЦП. Його багаторічний досвід та вміння забезпечують ефективні та безпечні процедури для пацієнтів.

Товмасян Віген Володимирович

Товмасян Віген Володимирович
Досвід роботи - 30 років