Пн-Пт: 08:00 - 17:00
МЕНЮ
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
Записатися на прийом
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380 (67) 730-62-74
Лікування ДЦП

Дитячий церебральний параліч (ДЦП)

Лікування Дитячого церебрального паралічу (ДЦП) в місті Вінниця

Що таке дитячий церебральний параліч?

Про ДЦП

Дитячий церебральний параліч (ДЦП) є одним з найпоширеніших неврологічних порушень, яке впливає на рухову координацію та м'язовий тонус у дітей.
Спастичний дитячий церебральний параліч (ДЦП) може поділятися на кілька видів в залежності від того, які м'язові групи захоплені та які рухові дефекти спостерігаються.

Основні види спастичного ДЦП включають:

Показання до операції

Чому виникає ДЦП?

Пренатальні фактори: Деякі випадки ДЦП можуть бути пов'язані з ураженням мозку, яке виникає до народження. Пренатальні причини можуть включати інфекції матері під час вагітності, незвичайний розвиток мозку, рубець на плаценті, хронічні захворювання матері або генетичні аномалії.
Перинатальні фактори: Частіше за все, ДЦП виникає через ураження мозку під час пологів або в перших хвилинах після народження. Перинатальні причини можуть включати кисневе голодування, плідну асфіксію, передчасні пологи або проблеми з пуповиною.
Постнатальні фактори: Після народження також можуть виникати ускладнення, які призводять до розвитку ДЦП. Це можуть бути травми голови, інфекції мозку, отруєння, несприятливі умови середовища або інші стани, які ушкоджують мозок дитини.

Основні види спастичного ДЦП

Причини

Види ДЦП

Розуміння причин виникнення дитячого церебрального паралічу (ДЦП) є важливим кроком у боротьбі з цим неврологічним порушенням. Хоча точні причини виникнення ДЦП можуть бути різними для кожного випадку, існують кілька загальних факторів, які можуть сприяти його розвитку.
Важливо зауважити, що не в усіх випадках ДЦП можна встановити точну причину. Часто цей стан може бути результатом поєднання декількох факторів або залишатися невідомим. Тому проведення детального медичного обстеження та консультації зі спеціалістами допоможе краще зрозуміти конкретні причини виникнення ДЦП у кожного пацієнта.

Лікування ДЦП у нашому медичному центрі

В медичному центр “Товмед” виконують операції за унікальною методикою для усунення спастики, тобто контрактур, які заважають рухати кінцівками у межах фізіологічних можливостей. Дана методика розроблена заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук, Товмасяном Вігеном Володимировичем.

Лікування

Часті запитання, пов'язані з операціями дітей з діагнозом «Дитячий церебральний параліч (ДЦП)

FAQ

Відео з результатами

Детальніше про операцію

У дітей до 2-х років ще немає спастики, тому наші спеціалісти рекомендують у цьому віці виконувати масажі, щоб мінімізувати можливість виникнення контрактур та зменшити тяжкість перебігу захворювання. Якщо дитина старше 2-х років і наявні ознаки ДЦП, тоді вже є спастика, яку неможливо усунути без хірургічного втручання.

Під час операції одномоментно виконується до 40 втручань на всіх сегментах тіла, в залежності від форми та важкості пацієнта. Операція виконується під загальним наркозом, тривалість до 1 години. Наші спеціалісти за одну операцію намагаються повністю усунути всю спастику, щоб досягти бажаного результату. Дана методика є максимально атравматичною, щоб реабілітаційний період проходив швидше. В залежності від важкості пацієнта ми розраховуємо на різні результати. При легкій формі ДЦП, якщо психічний розвиток дитини не відрізняється від однолітків, але присутня спастика, після операції можливо досягти результату, що дитина нічим не буде відрізнятись від оточуючих.

При важких формах ДЦП наша мета максимально усунути спастику, щоб дитині було легше жити, а також, щоб догляд за дитиною став комфортніший. Після операції лікар розповідає та показує про всі вправи, які потрібно робити під час реабілітації, щоб досягти бажаного результату. У вартість операції входить передопераційне обстеження, консультації спеціалістів, перебування у клініці до вечора (пацієнтів виписують у день операції), харчування дитини та супроводжуючих.

Лікар, який виконує процедуру:

Товмасян Віген Володимирович - заслужений лікар України та головний лікар медичного центру "TOVMED". Він має вищу категорію по спеціальностях: "травматологія та ортопедія", а також "організація та управління охороною здоров'я", що дозволяє йому забезпечувати високу якість медичних послуг у своїй клініці.

Крім того, Віген Товмасян є професором кафедри прикладної медицини вищого навчального закладу "КРОК", кандидатом медичних наук і має значний досвід у галузі пластичної хірургії, травматологічної мікрохірургії та хірургії кисті та стопи, хірургічного лікування хронічної болі хребта та великих суглобів, дітей та дорослих з діагнозом ДЦП. Його багаторічний досвід та вміння забезпечують ефективні та безпечні процедури для пацієнтів.

Товмасян Віген Володимирович

Товмасян Віген Володимирович
Досвід роботи - 30 років