Пн-Пт: 08:00 - 17:00
МЕНЮ
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
Записатися на прийом
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380 (67) 730-62-74
Про клініку

Про медичний центр Товмед

Медичний центр «ТОВМЕД» є одним з провідних медичних закладів у місті Вінниця. Він забезпечує широкий спектр медичних послуг та надає кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам.
Компанію «ТОВМЕД» було засновано у 2007 році.

Переваги медичного центру

Медичний центр «ТОВМЕД» пропонує різноманітні медичні послуги, включаючи: ортопедію та травматологію (травматологічну мікрохірургію та реконструктивну хірургію верхніх та нижніх кінцівок), естетичну та пластичну хірургію, стоматологію, терапію, гінекологію, урологію, послуги ультразвукової та лабораторної діагностик. Команда медичних фахівців у центрі складається з досвідчених лікарів, медичних сестер та інших медичних працівників, які працюють на благо пацієнтів.
Медичний центр «ТОВМЕД» - це оперативне лікування будь-якої складності, консультації фахівців найвищого рівня, сучасне медичне обладнання та тисячі позитивних відгуків вдячних пацієнтів та їх близьких!
У медичному центрі «ТОВМЕД» діють найвищі стандарти якості обслуговування пацієнтів. Для того, щоб пацієнти почували себе комфортно та зручно, у нас на території знаходиться власний готель з різними категоріями номерів та ресторан з вишуканою та смачною їжею.

Керівництво медичного центру «ТОВМЕД»

Генеральний директор – Товмасян Віген Володимирович, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, професор кафедри прикладної медицини університету економіки та права «КРОК», головний лікар, лікар ортопед-травматолог медичного центру «ТОВМЕД», лікар вищої категорії по спеціальностях: «Організація та управління охороною здоров’я», «Ортопедія та травматологія», «Пластична та реконструктивна хірургія».
Керівництво медичного центру «ТОВМЕД» - Товмасян Віген Володимирович