Пн-Пт: 08:00 - 17:00
МЕНЮ
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
Записатися на прийом
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380 (67) 730-62-74
Мамопластика

Мамопластика пластика грудей

Збільшення або зменшення молочних залоз, підтяжка грудей, пластика сосків та ареоли

до 3-х годин
до 1 місяця
Анестезія

Стільки часу займає процедура

Займає період реабілітації

Під час операції загальний наркоз

Маммопластика - пластика груди

Мамопластика у клініці Товмед

У нашій клініці мамопластика – це не просто хірургічна процедура, а важливий крок до самовпевненості та задоволення з власного вигляду. Ми розуміємо, що кожна жінка має унікальні потреби та бажання.

Наш експерт Товмасян Віген Володимирович, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, досвід якого більше 25 років створить індивідуальний план, який відповідає вашим очікуванням. Завдяки нашому досвіду, сучасним технологіям та пристроям, ми гарантуємо високоякісні результати, забезпечуючи вам бажану форму, розмір та симетрію грудей.
Виконуючи периареолярний розріз (по ареолі) ми досягаємо такого косметичного ефекту, що після періоду реабілітації не буде видно місце післяопераційного шва.

Переваги

Без видимих шрамів

Швидка реабілітація

Безкровна методика

Без набряків та синців

Периареолярний розріз

Показання до мамопластики

Які види мамопластики роблять в клініці Товмед

Показання до мамопластики можуть включати великі розміри грудей, втрату об'єму після вагітності або вагового зниження, дефектну форму грудей або нерівномірний розмір молочних залоз. Наша клініка готова надати вам професійну консультацію та індивідуальний підхід для досягнення вашої бажаної зовнішності та самопочуття.
Мамопластика - це розділ пластичної хірургії, який включає різноманітні види процедур, спрямованих на корекцію грудей для досягнення бажаної форми та розміру. Види мамопластики включають зменшення грудей, збільшення грудей за допомогою імплантів, підтяжки грудей, реконструкцію грудей після мастектомії. Спеціалісти нашої клінінки пропонують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, допомагаючи вибрати найкращий варіант мамопластики, який відповідатиме вашим унікальним потребам і побажанням.
Неприваблива форма молочних залоз;
Обвисання грудей після закінчення лактації;
Збільшення молочних залоз для естетичного ефекту;
Диспропорційна будова грудної клітки;
Зменшення молочних залоз;
Відновлення обʼєму та зовнішнього вигляду після мастектомії;
Асиметрія сосків, великий розмір ареоли.

Показання

Види операції

Найчастішими причинами звернення є:

Реабілітація після мамопластики

Період реабілітації складає до 28-х днів. Після операції пацієнт залишається у клініці протягом 2-х днів, на третій день знімаються дренажі. У вартість операції включено передопераційне обстеження, імпланти, компресійна білизна, медикаментозна терапія, перебування у клініці, трьохразове харчування.

Шви знімаються на 10 день після операції. Протягом місяця після оперативного втручання пацієнт носить компресійну білизну.
Що не можна робити:

Реабілітація

Часті питання про мамопластику

FAQ

Спати на животі протягом 2-х місяців;
Отримувати травми та удари у грудну клітку;
Відвідувати спортивний зал, басейн, сауну (протягом 2-х місяців);
Не носити компресійну білизну протягом періоду зазначеного лікарем.

Фото до та після операції мамопластика

Тут ви зможете ознайомитись з реальними прикладами втручання та переконатись у високій ефективності процедури мамопластика.

Лікар, який виконує процедуру:

Товмасян Віген Володимирович - заслужений лікар України та головний лікар медичного центру "TOVMED". Він має вищу категорію по спеціальностях: "травматологія та ортопедія", а також "організація та управління охороною здоров'я", що дозволяє йому забезпечувати високу якість медичних послуг у своїй клініці.

Крім того, Віген Товмасян є професором кафедри прикладної медицини вищого навчального закладу "КРОК", кандидатом медичних наук і має значний досвід у галузі пластичної хірургії, травматологічної мікрохірургії та хірургії кисті та стопи, хірургічного лікування хронічної болі хребта та великих суглобів, дітей та дорослих з діагнозом ДЦП. Його багаторічний досвід та вміння забезпечують ефективні та безпечні процедури для пацієнтів.

Товмасян Віген Володимирович

Товмасян Віген Володимирович
Досвід роботи - 30 років