Пн-Пт: 08:00 - 17:00
МЕНЮ
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
Записатися на прийом
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380 (67) 730-62-74

Абдомінопластика

Абдомінопластика пластика живота

Видалення надлишкової шкіри та жирової тканини з нижньої частини живота, а також її підтягування

3-5 годин
до 2-х місяців
Анестезія
Стільки часу займає процедура
Займає період реабілітації
Під час операції загальний наркоз
Абдомінопластика пластика живота

Абдомінопластика у клініці Товмед

Наш медичний центр пропонує виконання абдомінопластики з використанням сучасних технік та передових методів. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, забезпечуючи оптимальні результати і відновлення природної симетрії та пропорцій живота.

Суть операції полягає у видаленні надлишку шкіри та жирової клітковини передньої черевної стінки, зміцненні мʼязів живота, а при великих обсягах виконується ліпосакція епігастральної ділянки та зони талії. Розріз виконується у лобковій зоні (бікіні), що забезпечує найкращий косметичний ефект після операції. Під час оперативного втручання живіт обколюється спеціальними розчинами, щоб не було болю у післяопераційний період.

Переваги

Без видимих шрамів

Ліпосакція епігастральної ділянки та зони талії

Косметичний розріз у зоні бікіні

Показання до абдомінопластики

Які види абдомінопластики роблять в клініці Товмед

Показання до абдомінопластики підкреслюють, що ця процедура для тих, хто має певні косметичні або функціональні проблеми в області живота.
Абдомінопластика – це комплекс процедур, спрямованих на виправлення дефектів черевної стінки та поліпшення зовнішнього вигляду живота.

У нашому медичному центрі ми пропонуємо різні види абдомінопластики, що дозволяють вибрати оптимальний варіант для кожного пацієнта.
Послаблення мʼязів та обвисання шкіри передньої черевної стінки, що спричинені вагітністю, значною втратою ваги або старінням;
Бажання виправити дефекти або асиметрію передньої черевної стінки;
Прагнення покращити зовнішній вигляд свого живота та сформувати більш плоску та естетичну силуетну лінію.

Показання

Види операції

Найчастішими причинами звернення до пластичного хірурга є:

Реабілітація після абдомінопластики

Період реабілітації після абдомінопластики складає до 2-х місяців. Після операції пацієнт залишається у клініці протягом двох днів, на третій день знімаються дренажі та виписується.
Під час операції наші спеціалісти обколюють живіт спеціальними розчинами, внаслідок чого післяопераційний період безболісний.

У вартість операції включено передопераційне обстеження, компресійна білизна, медикаментозна терапія, перебування у клініці, трьохразове харчування.
Що не можна робити:

Реабілітація

Часті питання про абдомінопластику

FAQ
Навантаження на передню черевну стінку;
Відвідувати спортивний зал, басейн, сауну
(протягом 2-х місяців);
Не носити компресійну білизну протягом періоду зазначеного лікарем.

Фото до та після операції абдомінопластика

Тут ви зможете ознайомитись з реальними прикладами втручання та переконатись у високій ефективності процедури абдомінопластика.

Лікар, який виконує процедуру:

Товмасян Віген Володимирович - заслужений лікар України та головний лікар медичного центру "TOVMED". Він має вищу категорію по спеціальностях: "травматологія та ортопедія", а також "організація та управління охороною здоров'я", що дозволяє йому забезпечувати високу якість медичних послуг у своїй клініці.

Крім того, Віген Товмасян є професором кафедри прикладної медицини вищого навчального закладу "КРОК", кандидатом медичних наук і має значний досвід у галузі пластичної хірургії, травматологічної мікрохірургії та хірургії кисті та стопи, хірургічного лікування хронічної болі хребта та великих суглобів, дітей та дорослих з діагнозом ДЦП. Його багаторічний досвід та вміння забезпечують ефективні та безпечні процедури для пацієнтів.

Товмасян Віген Володимирович

Товмасян Віген Володимирович
Досвід роботи - 30 років