Пн-Пт: 08:00 - 17:00
МЕНЮ
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
Записатися на прийом
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380 (67) 730-62-74
Ліпосакція

Ліпосакція видалення жиру

Видалення надлишкової жирової тканини,
що призводить до покращення контуру тіла

1 зона - 1 година
до 1 місяця
Анестезія
Стільки часу займає процедура
Займає період реабілітації
Під час операції загальний наркоз
Ліпосакція видалення жиру

Ліпосакція у клініці Товмед

Ліпосакція – це інноваційна процедура, яка дозволяє ефективно видалити надлишкову жирову тканину з різних ділянок тіла. У нашому медичному центрі ми пропонуємо ліпосакцію як один із ключових методів корекції фігури.

Дана процедура виконується за допомогою невеликих розрізів, через які вводяться тонкі канюлі для видалення жиру. Це значно зменшує ризик появи шрамів, реабілітаційний період та тривалість операції.
Переваги

Без видимих шрамів

Швидка реабілітація

Безболісний післяопераційний період

Показання до ліпосакції

Які види ліпосакції роблять у нас в клініці

Ліпосакція дозволяє ефективно видаляти надлишкову жирову тканину з проблемних ділянок, таких як живіт, стегна, спина та інші. Це корисно для людей, які зазнали значного набору ваги або мають накопичення жиру, яке не реагує на дієту та фізичні навантаження. В той самий час ліпосакція не є рішенням проблеми набору ваги внаслідок порушення обміну речовин або генетичних хвороб. Основною метою ліпосакції є корекція ліній та форм тіла.
Естетично неприваблива будова тіла, внаслідок накопичення жирової клітковини;
Надлишкова жирова клітковина не зникає внаслідок фізичних навантажень або дієти;
Дискомфортні відчуття при носінні одягу.
Ліпосакція - це процедура, яка має різні види і може бути виконана для різних зон тіла. В залежності від конкретних потреб пацієнта, ми пропонуємо різні види ліпосакції, щоб досягти найкращих результатів.
Показання

Види операції

Найчастіші причини звернення до пластичного хірурга є:

Реабілітація після ліпосакції

Період реабілітації триває до 1 місяця. Протягом 2-х днів пацієнт залишається у медичному центрі. Після операції потрібно носити компресійну білизну протягом місяця.

У вартість операції включено передопераційне обстеження, компресійна білизна, медикаментозна терапія, перебування у клініці, трьохразове харчування.
Що не можна робити:
Реабілітація

Часті питання про ліпосакцію

FAQ
Відвідувати басейн, спортзал, сауну протягом місяця;
Нехтувати рекомендаціями лікаря;
Не носити компресійну білизну.

Фото до та після ліпосакції (видалення жиру)

Тут ви зможете ознайомитись з реальними прикладами втручання та переконатись у високій ефективності процедури ліпосакції.

Лікар, який виконує процедуру:

Товмасян Віген Володимирович - заслужений лікар України та головний лікар медичного центру "TOVMED". Він має вищу категорію по спеціальностях: "травматологія та ортопедія", а також "організація та управління охороною здоров'я", що дозволяє йому забезпечувати високу якість медичних послуг у своїй клініці.

Крім того, Віген Товмасян є професором кафедри прикладної медицини вищого навчального закладу "КРОК", кандидатом медичних наук і має значний досвід у галузі пластичної хірургії, травматологічної мікрохірургії та хірургії кисті та стопи, хірургічного лікування хронічної болі хребта та великих суглобів, дітей та дорослих з діагнозом ДЦП. Його багаторічний досвід та вміння забезпечують ефективні та безпечні процедури для пацієнтів.

Товмасян Віген Володимирович

Товмасян Віген Володимирович
Досвід роботи - 30 років