Пн-Пт: 08:00 - 17:00
МЕНЮ
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
Записатися на прийом
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380 (67) 730-62-74
Блефаропластика

Блефаропластика пластика повік

Естетична операція, спрямована на усунення вікових змін верхніх та нижніх повік

до 2-х годин
до 3 тижнів
Анестезія
Стільки часу займає процедура
Займає період реабілітації
Під час операції загальний наркоз
Блефаропластика пластика повік

Блефаропластика у клініці Товмед

Переваги

Без видимих шрамів

Швидка реабілітація

Індивідуальний підхід

Блефаропластика – це хірургічне втручання, яке спрямоване на виправлення вікових змін або вад верхніх та/або нижніх повік.

Ця процедура включає в себе видалення надлишку шкіри та жирової клітковини, внаслідок чого очі “відкриваються”.
Завдяки даній процедурі досягається омолоджуючий та косметичний ефект, змінюється розріз очей.

Показання до блефаропластики

Блефаропластика - це процедура, яка має кілька різних видів, призначених для виправлення проблем з верхніми та нижніми повіками.

Кожен вид блефаропластики спрямований на конкретні проблеми та має свої особливості.
Блефаропластика - це процедура, яка може бути рекомендована в різних випадках, коли є проблеми з верхніми або нижніми повіками.

Які види блефаропластики роблять у нас в клініці

Обвислі верхні повіки. Якщо ви помічаєте, що ваші верхні повіки стають обвислими та навіть заважають полю зору, то це може бути показанням для блефаропластики. Процедура дозволяє видалити надмірну шкіру та жирові відкладення, що призводить до підтягнутої та молодої зовнішності;
Видимі мішки під очима. Мішки під очима роблять обличчя втомленим та старіючим. Блефаропластика допомагає видалити надмірну шкіру та жирові відкладення, що знаходяться під очима, і покращити їх контур та вигляд;
Зморшки навколо очей. З віком на шкірі навколо очей можуть з'являтися зморшки та зміни в текстурі. Блефаропластика може згладити ці зморшки та покращити текстуру шкіри, даруючи вам молодий вигляд та свіжість.

Показання

Види операції

Ось деякі показання до блефаропластики:

Реабілітація після блефаропластики

Період реабілітації триває до 3-х тижнів. Шви знімаються на 6 день. Розріз зашивається внутрішньошкірним косметичним швом, щоб після періоду реабілітації не було видно місця втручання. В день операції пацієнт може їхати додому.

У вартість включено: передопераційне обстеження, операція, медикаментозна терапія, харчування.

Реабілітація

Часті питання про блеферопластику

FAQ

Фото до та після операції блефаропластика

Тут ви зможете ознайомитись з реальними прикладами втручання та переконатись у високій ефективності процедури блефаропластика.

Лікар, який виконує процедуру:

Товмасян Віген Володимирович - заслужений лікар України та головний лікар медичного центру "TOVMED". Він має вищу категорію по спеціальностях: "травматологія та ортопедія", а також "організація та управління охороною здоров'я", що дозволяє йому забезпечувати високу якість медичних послуг у своїй клініці.

Крім того, Віген Товмасян є професором кафедри прикладної медицини вищого навчального закладу "КРОК", кандидатом медичних наук і має значний досвід у галузі пластичної хірургії, травматологічної мікрохірургії та хірургії кисті та стопи, хірургічного лікування хронічної болі хребта та великих суглобів, дітей та дорослих з діагнозом ДЦП. Його багаторічний досвід та вміння забезпечують ефективні та безпечні процедури для пацієнтів.

Товмасян Віген Володимирович

Товмасян Віген Володимирович
Досвід роботи - 30 років