Пн-Пт: 08:00 - 17:00
МЕНЮ
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
Записатися на прийом
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380 (67) 730-62-74
Hallux Valgus

Халюс вальгус
кісточка на ногах

Реконструктивна операція на першому плюсне-фаланговому суглобі

до 3-х годин
до 2-х місяців
Анестезія
Стільки часу займає процедура
Займає період реабілітації
Під час операції спинномозкова анестезія
Лікування Халюс вальгус (кісточка на ногах)

Hallux Valgus у клініці Товмед

Hallux Valgus, також відомий як "вальгусна деформація великого пальця стопи" або "кісточка на ногах", є поширеною проблемою, з якою стикаються багато людей. Статистично дана патологія найбільш поширена серед жінок, адже носіння взуття на високих підборах, слабке склепіння стопи є одними з причин виникнення даної патології, спадковість. У нашому медичному центрі ми пропонуємо ефективний метод лікування Hallux Valgus.

Наша команда на чолі з головним лікарем, Товмасяном Вігеном Володимировичем, заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук, використовують сучасні технології та передові методики, щоб забезпечити очікувані результати. Разом ми зможемо відновити вашу комфортну ходьбу та позбавити вас дискомфорту, пов'язаного з Hallux Valgus.

Переваги

Без видимих шрамів

Швидка реабілітація

Індивідуальний підхід

Без болю

Без спиць та пластин

Показання до операції Hallux Valgus

Лікування Hallux Valgus є необхідним для людей, які стикаються з такими показаннями: Перш за все, це характеризується постійним болем та дискомфортом у великому пальці стопи, особливо при ходьбі. Значне зміщення великого пальця вбік також є основним показником для лікування Hallux Valgus. Крім того, ускладнення, такі як запалення, набряк та виникнення величезної мозолі на місці тертя, вимагають медичного втручання.

Операція Hallux Valgus

Біль у першому плесно-фаланговому суглобі;
Неестетичний вигляд стопи;
Наростаючі мозолі на першому пальці стопи;
Набряк та запалення у ділянці першого плюсне-фалангового суглоба;
Неможливість одягти взуття на підборах.
Дане оперативне втручання виконується під спинномозковою анестезією. Наші висококваліфіковані лікарі-анестезіологи враховують всі деталі та індивідуально підходять до кожного пацієнта. Під час операції виконується: усунення відхилень I пальців обох стоп ззовні шляхом переміщення сухожиль, усунення підвивиху сесамоподібних кісточок, часткове висечення патологічно змінених синовіальних оболонок, капсулапластика I плюсно-фаланогових суглобів, без використання спиць та пластин.

Післяопераційний період безболісний, адже ми використовуємо спеціальні аналгезуючі розчини. Ходити можна з другого дня після операції наступаючи на зовнішні поверхні стоп. Детальніше про операцію ви зможете дізнатись записавшись на прийом.

Показання

Сама операція

Найчастішими причинами звернення до травматолога-ортопеда є:

Реабілітація після Халюс Вальгус

Період реабілітації триває до 2-х місяців. Пацієнт залишається у медичному центрі протягом 2-х днів. На третій день знімаються дренажі та виписується. Шви знімаються на 14-й день. Ходити можна на другий день, але наступаючи не на всю стопу. Після операції лікар надає рекомендації (як етап лікування) бинтування двома бинтами передніх відділів стоп протягом 2-х місяців, виконуючи які пацієнт отримає бажаний результат.
Що не можна робити:

Реабілітація

Часті питання про Hallux Valgus

FAQ

Наступати на всю стопу протягом 2-х місяців;
Відвідувати спортивний зал, сауну, басейн протягом 2,5 місяця.

Фото до та після лікування Hallux Valgus

Тут ви зможете ознайомитись з реальними прикладами втручання та переконатись у високій ефективності процедури Hallux Valgus.

Лікар, який виконує процедуру:

Товмасян Віген Володимирович - заслужений лікар України та головний лікар медичного центру "TOVMED". Він має вищу категорію по спеціальностях: "травматологія та ортопедія", а також "організація та управління охороною здоров'я", що дозволяє йому забезпечувати високу якість медичних послуг у своїй клініці.

Крім того, Віген Товмасян є професором кафедри прикладної медицини вищого навчального закладу "КРОК", кандидатом медичних наук і має значний досвід у галузі пластичної хірургії, травматологічної мікрохірургії та хірургії кисті та стопи, хірургічного лікування хронічної болі хребта та великих суглобів, дітей та дорослих з діагнозом ДЦП. Його багаторічний досвід та вміння забезпечують ефективні та безпечні процедури для пацієнтів.

Товмасян Віген Володимирович

Товмасян Віген Володимирович
Досвід роботи - 30 років

Інші послуги травматології та ортопедії