Пн-Пт: 08:00 - 17:00
МЕНЮ
Натискаючи кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних.
Записатися на прийом
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+380 (67) 730-62-74

Маєвська Таміла Миколаївна

Постійно підвищую профкомовський рівень на курсах та вебінарах, читаю сучасну національні та міжнародні статті, в своїй практиці керуюсь найсучаснішими знаннями та останніми рекомендаціями в свері діагностики
Стаж роботи
Посада
Послуги
20 років

Лікар УЗД

Маєвська Таміла Миколаївна

Автобіографія

Лікар УЗД. Стаж роботи за спеціальністю: 20 років.

Закінила Вінницький дежавний медичний університет ім. М. І. Пирогова в 2001р. Спеціалізацію отримала на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика в 2004р.

Працюю лікарем УЗД в Вінницькій центральній районній лікарні з травня 2003р. Вища кваліфікаційна катеорія за спеціальністю з 2018р.

Лікар УЗД в приватна клініка «Товмед». Широкий спектр дослідженнь , а саме органи черевної порожнини, сечостатева система у жінок і чоловіків, судини, ехокг, легені, м'які тканини, суглоби , нерви, в тому числі обстеження дітей. Постійно підвищую профкомовський рівень на курсах та вебінарах, читаю сучасну національні та міжнародні статті, в своїй практиці керуюсь найсучаснішими знаннями та останніми рекомендаціями в свері діагностики. Працюю як на поліклінічному прийомі так і в ургентній стаціонарній допомозі.

Сертифікати