Новини Tovmed

Спільне фото з пацієнткою Марією з тимчасово окупованого міста Херсон

Спільне фото з пацієнткою Марією з тимчасово окупованого міста Херсон, якій було виконано операції «Висічення Невроми Мортона» та фіброми п‘яткової ділянки

Висічення невроми Мортона – хірургічне видалення потовщеної оболонки підошовного нерва у проміжку між основами III-IV, рідше II-III плеснових кісток. Показанням до втручання є постійні болі, дискомфорт та оніміння пальців стопи при неефективності консервативної терапії. Операція проводиться під місцевою анестезією, включає розріз шкіри, розділення підлеглих тканин, виділення та висічення невроми, ушивання та дренування рани. В післяопеаційному періоді імовірна короткочасна госпіталізація для зменшення ризику розвитку інфекційних ускладнень та інфікування післяопераційної рани.

Якщо своєчасно не провести лікування, захворювання може спричиняти гострий, стріляючий біль, який буде з кожним днем погіршуватись та призводити до обмеження рухів кінцівки, унеможливлювати ходіння, заняття спортом. На цьому етапі вже навіть спеціальне ортопедичне взуття не допоможе вгамувати біль.

Часто жінки дуже терплячі до больових відчуттів і не приділяють їм уваги. Вони звертаються по допомогу через місяць, і навіть більше, коли вже не можна провести консервативне та просте хірургічне лікування через недостатню ефективність.

Не варто забувати, що чим довше Ви будете затягувати лікування хвороби, тим сильніше розвивається процес та погіршується якість життя в майбутньому.
Забронювати візит до лікаря та дізнатись деталі, телефонуйте за номером: +38 (067) 730-62-74
Операцію виконує лікар хірург, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Товмасян Віген Володимирович.
Новини